Kačių veislynai

Škotų nulėpausių ir stačiaausių kačių veislynas Redera*LT

Nurodytas tel nr. Yra nuotraukos

Kačių veislynai


Kačių veislynai

Katės – vienos populiariausių augintinių Lietuvoje. Tad čia apstu ir kačių veislynų. Kadaise mūsų šalyje dominavo persų, britų trumpaplaukių ir kitų tradicinių puikiai visiems žinomų kačių veislynai. Šiandien tautiečiai mielai augina ir retas, egzotiškas kačių veisles, tad Lietuvoje įsitvirtino skudurinukių (ragdoll), Kornvalio reksų, kurilų bobteilių ir kiti kačių veislynai, siūlantys gerokai neįprastesnes murkles. Tarptautinė kačių asociacija (TICA) pripažįsta per 70 kačių veislių, tad pirmiausiai teks atlikti namų darbus ir atsirinkti, kuri tinkamiausia jums. Jeigu nesate tikri dėl pasirinktos veislės, visuomet galite susisiekti su tas kates veisiančiais veisėjais – patikimi ir oficialiai veikiantys veislynai įprastai maloniai suteikia daugiau informacijos apie veisiamą kačių veislę.

Apskritai nusprendę įsigyti veislinę katę, turėtumėte jos ieškoti tik oficialiuose kačių veislynuose. Internete vis dar galima rasti daugybę skelbimų, kuriuose tariamai veislines kates galima įsigyti pigiau, tik be kilmės dokumentų. Tokiu būdu ne tik perkate katę maiše, bet ir remiate nelegalius gyvūnų daugintojus, tad ieškoti pigesnių alternatyvų nevalia.

Patikimi kačių veislynai savo veiklą yra užregistravę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) registre, priklauso kuriai nors iš felinologų draugijų/ klubų. Oficialiuose veislynuose parduodami kačiukai visuomet turi kilmės dokumentus, būna ženklinti poodine mikroschema ir užregistruoti Gyvūnų augintinių registre, yra nukirminti, vakcinuoti, jiems atlikti būtini sveikatos tyrimai. Yra aiškūs duomenys ir apie jų tėvų sveikatą. Aiški kilmė, kilmingi protėviai, nepriekaištingos laikymo sąlygos, puiki sveikata – visa tai ir yra bagažas, už kurį tenka sumokėti didesnius pinigus, bet tai neabejotinai verta. Įsigydami kačiuką su kilmės dokumentais iš kačių veislyno būsite tikri, kad į namus parsivežate grynakraujį ir sveiką veislės atstovą, atitinkantį visus veislės standartus.

Jeigu ieškote patikimo kačių veislyno, kviečiame pasidairyti petoffice.lt platformoje!

Norite sulaukti geriausio pasiūlymo?

Užpildykite užklausos formą pagal pasirinktus kriterijus ir sulaukite geriausio pasiūlymo!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau