Šunų veislynai

Amerikiečių buldogai

Nurodytas tel nr.

Šunų veislynai

Berno zenenhundų veislynas Amžina Euforija

Nurodytas tel nr.

Paupio gatvė, Kėboniai, Lietuva

Šunų veislynai

"Plieninė iltis" - vokiečių aviganių veislynas

Nurodytas tel nr. www

Kaunas, Lietuva

Šunų veislynai

Leiklendo terjerų veislynas Auksinė Savana

Nurodytas tel nr. Yra nuotraukos

Išorai, Lietuva

Šunų veislynai


Šunų veislynai

Šunys – populiariausi augintiniai Lietuvoje, tad nieko keisto, kad šunų veislynai mūsų šalyje taip pat sudaro vis didesnį ratą. Jeigu norite įsigyti kilmingą keturkojį bičiulį, pasirinkimas išties milžiniškas – Lietuvoje rasite tiek visiems puikiai žinomų veislių, pvz., vokiečių aviganių, Jorkšyro terjerų, auksaspalvių retriverių, tiek ir retesnių, pvz., amerikiečių akitų, kernterjerų, čekoslovakų vilkšunių ir kt. veislynų.

Tarptautinė kinologų federacija (FCI) pripažįsta apie 360 šunų veislių, kurios skirstomos į keletą kategorijų: aviganiai, sarginiai ir apsaugos šunys; medžiokliniai šunys; bendrauti skirti šunys (šunys-kompanionai); visi kurtai. Taigi rinktis tarp šunų veislių tikrai yra iš ko. Pirmiausiai turėtumėte apsispręsti, ko patys norite, koks gyvūnas atitiktų jūsų gyvenimo būdą, poreikius ir lūkesčius. Apsisprendus dėl konkrečios veislės, metas ieškoti patikimų šunų veislynų.

Teisėtai veikiantys šunų veislynai privalo būti registruoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) registre, taip pat Lietuvos kinologų draugijoje (LKD) arba Lietuvos gyvūnų augintojų centre (LGAC). Pastarosios dvi organizacijos koordinuoja šunų veisėjų veiklą, pildo Šunų veislių knygas bei išduoda kilmės dokumentus Lietuvoje atvedamiems veisliniams šuniukams. Pastarieji privalo būti perduodami naujajam savininkui įsigyjant gyvūną. Be kilmės dokumentų prie šuniuko turi būti pridedamas ir vakcinacijos pažymėjimas arba Europos Sąjungos (ES) gyvūno augintinio pasas. Čia matysite duomenis apie gyvūnui atliktą vakcinaciją, nukirminimą. Patikimi šunų veisėjai visuomet informuoja ir apie kitas šuniukui atliktas veterinarines procedūras, išsamiai papasakoja apie jo sveikatos būklę, atliktus sveikatos tyrimus, neslepia jokių duomenų. Galiausiai įsigyjant gyvūną iš šunų veislyno jis privalo būti ženklintas poodine mikroschema ir registruotas Gyvūnų augintinių registre. Jokiu būdu nepamirškite sudaryti ir oficialios gyvūno pirkimo-pardavimo sutarties!

Petoffice.lt siūlo pasidairyti po vis augančias šunų veislynų gretas ir išsirinkti tai, kas tinkamiausia jums!

Norite sulaukti geriausio pasiūlymo?

Užpildykite užklausos formą pagal pasirinktus kriterijus ir sulaukite geriausio pasiūlymo!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau