Prekės augintiniams

Prekės augintiniams

Savo klientams ir jų keturkojams draugams stengiamės pasiūlyti tik tai, kas natūralu. Todėl mūsų asortimente rasite tik natūralią kosmetiką šunims ir katėms, super premium pašarus, konservus, natūralius skanėstus be jokių dažiklių. Mes itin kruopščiai atrenkame, ką galėtume pasiūlyti jums mieli klientai. Didžioji dalis asortimente esančių prekių yra išbandytos savo laikomų keturkojų draugų.Taip pat turime gražų tikslą suteikti galimybę įsigyti prekių ne tik savo augintiniams, bet ir paaukoti beglobiams gyvūnams ištisus metus. Asortimentas kol kas nėra itin didelis, tačiau jis tikrai bus papildytas kitomis prekių kategorijomis artimiausiu laiku.

Šiuo metu siūlome: natūralią prancūzų gamintojo Anju Beute kosmetiką, vokišką Dr. Clauder's produkciją, ispaniškus Nature's Variety pašarus šunims ir katėms. Taip pat el.parduotuvėje rasite šiltų rūbelių jūsų mylimiems keturkojams draugams.

Palangiškiai gali prekes atsiimti vietoje, prieš tai susisiekus el.paštu: info@evgyvunams.lt

Galerija


Parašykite atsiliepimą apie "Prekės augintiniams"

Prekės augintiniams

Norite pasiteirauti?

Kontaktai

Prekės augintiniams
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau