Rankų darbo gaminiai iš natūralios odos augintiniams

Rankų darbo gaminiai iš natūralios odos augintiniams

“Vilko runa” - tai nedidelė šeimos įmonė, kurioje gaminame rankų darbo gaminius iš natūralios odos. Nors pati įmonė savo veiklą pradėjo 2019 metų sausį, tačiau meistro odininko patirtis su natūralia oda prasidėjo dar 2001 metais – jos meistras įgavo didžiosiose Lietuvos ir Norvegijos įmonėse.
Per šiuos metus įmonė išsiplėtė, pradėjome bendradarbiauti su partneriais iš Lietuvos ir Švedijos. Gaminiams parenkame kokybiškiausią odą iš Lietuvos ir Italijos gamintojų, furnitūrą iš Italijos ir Čekijos. Medžiagų parinkimas ir darbų atlikimas – viskas orientuota į tai, kad gaminys tarnautų kokybiškai ilgus metus.
“Vilko runa” dirbtuvės įsikūrusios Vilniuje, judriajame Savanorių prospekte – būtent ten gimsta mūsų kūriniai Jums, Jūsų draugams ir šeimai, Jūsų augintiniams. Augintiniams gaminame antkaklius, pavadėlius ir kitus gaminius iš natūralios odos arba polipropileno.
Jei turite klausimų, pasiūlymų ar neradote norimo dizaino/dydžio – lauksime Jūsų el.laiško adresu vilkoruna@gmail.com arba žinutės mūsų Facebook puslapyje "Vilko runa".

Mums svarbi kokybė ir laimingas klientas!

Teikiamos paslaugos


Pavadėliai ir antkakliai šunims
Pavadėliai ir antkakliai katėms

Galerija


Parašykite atsiliepimą apie "Rankų darbo gaminiai iš natūralios odos augintiniams"

Rankų darbo gaminiai iš natūralios odos augintiniams

Norite pasiteirauti?

Kontaktai

Vilko runa
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau